*
PL EN

Aktualne statystyki projektów

Dodatkowe informacje o obsługiwanych branżach można uzyskać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

BranżaIlość projektówIlość słów
Biznes i handel9.72024.034.292
Inżynieria przemysłowa4.81018.051.468
Mechanika - maszyny i narzedzia5.02412.532.303
Budownictwo i instalacje3.75710.976.283
Sprzęt użytkowy i hobbystyczny5.16110.708.952
Transport i logistyka4525.593.725
Wojskowosc, obronnosc725.304.549
marketing badania rynkowe3.3614.017.007
Automatyka i robotyka7303.522.202
Informatyka ogolnie2.0912.072.971
HVAC - ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja7222.008.417
Rolnictwo1.2582.001.844
Lokalizacja oprogramowania1.1551.777.660
Dokumenty i korespondencja osobista9531.706.226
medycyna ogolnie1.1251.663.630
medycyna sprzet1.3561.557.054
Żywność, odżywianie, kulinaria5721.550.427
Chemia2791.550.363
Biologia1861.484.226
Motoryzacja9541.439.864
Telekomunikacja2.1001.289.940
Zasoby ludzkie HR7301.289.686
Medycyna1.0241.285.318
medycyna opieka zdrowotna7081.280.201
Sport, turystyka, wypoczynek, podróże1.3931.185.775
Przemysł samochodowy7281.082.695
Inzynieria elektryczna i elektroniczna3841.026.068
Dziennikarstwo i wydawnictwa (prasa, radio, telewizja)2031.018.473
Informatyka - sprzęt9601.003.158
Ekonomia42981.027
Drukarstwo30961.108
Internet handel elektroniczny280948.021
Papiernictwo322701.145
Reklama, PR2.919699.103
Lotnictwo i kosmonautyka242641.084
Kosmetyki uroda zdrowie271609.212
Środowisko i ekologia265563.005
gry wideo hazard46520.211
Prawo - ogolne329505.530
×
*

Profesjonalne tłumaczenia

Codziennie, od 14 lat, zdajemy najtrudniejszy z egzaminów: świadczymy pracę przeznaczoną dla odbiorców fachowych, ekspertów i innych świadomych nabywców. Klienci wymagają od nas wiedzy, rzetelności i dyscypliny pracy, dlatego wszystkie kroki produkcji realizujemy wewnątrz własnego zespołu. Pracujemy szybko, fachowo, bez windowania cen. Deklarujemy, że dostarczane usługi językowe spełniają normę PN-EN 15038.

Facebook

Obejrzyj nasz profil na Facebooku

Twitter

Przeczytaj nasze tweety

YouTube

Obejrzyj nasze filmy na portalu YouTube

LinkedIn

Obejrzyj nasz profil LinkedIn

RSS

Subskrybuj nasz kanał RSS

E-mail

Wyślij do nas wiadomość

CV

Zarejestruj się w bazie dostawców

Sklep

Zapraszamy na zakupy

Wyślij plik

Prześlij pliki na nasz serwer

Kalendarz pracy

Sprawdź kiedy pracujemy

On our bikes

Pojedź z nami i wspomóż Afrykę